Przeprowadzasz się do Irlandii?

Czekasz na pozwolenie na pracę i chcesz się przeprowadzić w międzyczasie? A może właśnie skończyłeś kontrakt i musisz wrócić do domu. Tak czy inaczej, firmy przeprowadzkowe mogą Ci pomóc! Być może zadajesz sobie pytanie, jak znaleźć firmę zajmującą się przeprowadzkami międzynarodowymi? Jakie są koszty przeprowadzki z Irlandii lub Polski do innego kraju? Dlaczego lepiej jest wynająć firmę przeprowadzkową niż samemu transportować swoje rzeczy między krajami? W tym wpisie na blogu omówimy wszystkie te pytania i nie tylko.

Dlaczego lepiej wynająć firmę dla przeprowadzki między krajami niż robić to samodzielnie?

Jest kilka powodów, dla których lepiej jest wynająć firmę przeprowadzkową, gdy przeprowadzasz się pomiędzy krajami. Po pierwsze, międzynarodowe firmy przeprowadzkowe mają doświadczenie i wiedzę niezbędną do bezpiecznego transportu Twoich rzeczy. Mają one również dostęp do zasobów takich jak magazyny i agenci celni, którzy mogą sprawić, że proces przeprowadzki będzie znacznie płynniejszy. Dodatkowo, wynajmując firmę przeprowadzkową unikniesz kłopotów i stresu związanego z próbą samodzielnego przeniesienia wszystkich swoich rzeczy.

Jakie są koszty przeprowadzki z Irlandii lub Polski do innego kraju?

Koszty przeprowadzek międzynarodowych różnią się w zależności od wielkości przesyłki, odległości, na jaką się udajesz oraz wszelkich dodatkowych usług, których możesz potrzebować. Jednak ogólnie rzecz biorąc, spodziewaj się zapłacić około €500-€2000 za kompletne gospodarstwo domowe. Przeprowadzki do Irlandii nie są więc jednak bardzo kosztowne.

Jak znaleźć firmę zajmującą się przeprowadzkami międzynarodowymi?

Najlepszym sposobem na znalezienie renomowanej i rzetelnej firmy przeprowadzkowej jest popytanie w okolicy. Przyjaciele, rodzina i koledzy, którzy niedawno przeprowadzili się za granicę, prawdopodobnie korzystali z usług dobrej firmy przeprowadzkowej. Możesz również poszukać w Internecie opinii o różnych firmach przeprowadzkowych. Kiedy już znajdziesz kilka firm, które wydają się dobrze dopasowane, pamiętaj, aby porównać ich stawki i usługi przed podjęciem decyzji.

Czy są jakieś wskazówki, jak obniżyć koszty przeprowadzki między krajami?

Przede wszystkim porównaj kilka ofert różnych firm. Już na tym etapie można znaleźć masę oszczędności! Kolejnym sposobem jest pozbycie się wszelkich bibelotów, które nie są Ci niezbędne w nowym miejscu. Mniej kartonów – mniejsze koszty, to proste.

Przeprowadzki do Irlandii nie muszą być skomplikowane. Już dziś zapoznaj się z ofertą najlepszych firm przeprowadzkowych i zdecyduj się na ich usługi. Przeprowadzka nigdy nie była przyjemniejsza!